YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Uzman Kişilerin Danışmanlığıyla

AKADEMİK ZENGİNLEŞTİRME

 

Yaz aylarında, dünyanın önde gelen liselerinin ve üniversitelerinin bünyesinde İngilizce veya ilgi duyduğu alan ile ilgili akademik çalışma kamplarıdır.

ATÖLYE ÇALIŞMALARI

 

Öğrenciler ve öğretmenler için düzenlenen atölye çalışmalarıdır; •Essay Writing  •Reference Letters •Admission Process and Application Tips •Pathways to Universities Abroad •Standardized Tests: SAT, GRE, TOEFL, IELTS

BİRLEŞMİŞ MİLLETLER PROGRAMI

 

United Nations International School tarafından BM binasında düzenlenen, tüm dünyadan 800 öğrencinin davet edildiği ve 12 öğrencinin konuşma yaptığı uluslararası bir organizasyondur

COLLEGE TOUR

 

İstekli öğrenciler için belirli tarihlerde, saygın Amerika ve Kanada üniversitelerine düzenlenen turlardır.

Öğrenciler hem hayallerindeki üniversiteleri yakından tanıma hem de kabul ofisi yetkilileri ile görüşme fırsatı yakalarlar.

GLOBALISE PROGRAMLARI

 

İstekli ve gerekli şartları karşılayan öğrencilerin saygın Amerika ve Kanada liselerine yerleştirme programıdır.


Programla ilgilenen her bir öğrenci ve velileri ile bire bir mülakatlar yapılır..

ÇİFT DİPLOMA PROGRAMI

 

Türkiye’de üniversiteye hazırlanırken, aynı anda yurtdışı eğitimiyle ilgilenen öğrenciler 12+1 sistemi ile Amerika ve Kanada’da mezuniyet sonrası eğitim alabilirler. Eğitimin ardından ikinci bir lise diplomasına sahip olunur ve ayrıca spor ve sanat dallarında da gelişim sağlanır.

LİSE DEĞİŞİM PROGRAMI

 

Türkiye’nin en büyük öğrenci değişim programıdır. Ortaöğretim öğrencileri yarım dönem ya da bir eğitim yılı yurt dışında lise eğitimi alır.

ÖĞRETMEN DEĞİŞİM

 

Mevcut İngilizce öğretmenlerinin ihtiyaç duyduğu meslek içi eğitim konularında, yurt dışından gelen danışmanlarla yapılan ve sonunda sertifika verilen çalışmalardır.

ÜNİVERSİTE DANIŞMANLIĞI

 

Yurt dışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için seminer ve atölye çalışmalarıdır. Başvuru süreci başından sonuna akademik danışmanlarla birlikte yürütülür.

TEST HİZMETLERİ

 

Öğrencilerin ihtiyaç duyduğu yurtdışı eğitimi ile ilgili ölçme ve değerlendirme testleri için (SAT, SAT Subject, TOEFL) gerekli bağlantıları sağlar.

1

1Foote Logo

Öğrencilerimizi, çağdaş öğrenme ortamında, öğrencilerimizin bireysel gelişim özelliklerini göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz