E-ÖĞRENCİ

Bilgi Sistemi & Uygulamalar

K12NET Öğrenci Bilgi Sistemi okulumuzda öğrenim görmekte olan öğrencilerimizin eğitim-öğretimleri ile ilgili çok kapsamlı bilgi içeren bir bilgilendirme hizmetidir.

Morpa Kampüs’te ilkokul ve ortaokul sınıf dersleri için hazırlanmış ve MEB müfredatına uygun Konu Anlatımları, İnteraktif Çalışmalar, Sınavlar, Ödev Yaprakları , Çözümlü Soru Videoları, Britannica School , BBC Muzzy İngilizce Eğitim, Belgeseller, Deneyler, E-kütüphane, Yarışmalar, Detaylı Raporlama ve daha fazlası yer almaktadır.

Uygulamaya Git

Okul öncesi çocuklarına, öğretmenlerine ve ailelerine destek olmak için hazırlanmış, Millî Eğitim Bakanlığı okul öncesi müfredatına uygun, internet üzerinden kullanılan bilgisayar destekli bir eğitim yazılımıdır.

Uygulamaya Git

E-eğitim bilgiye ulaşmada zaman, mekân sınırı tanımayan, diğer öğrenenler ve öğretenler ile iletişim kurulan, bilgisayar teknolojisinin sağladığı görsel ve işitsel unsurlar ile etkileşim kurulabilinen çok yönlü bir eğitim sistemidir.

Uygulamaya Git


Foote Logo

Öğrencilerimizi, çağdaş öğrenme ortamında, öğrencilerimizin bireysel gelişim özelliklerini göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz